6. zápas štvrťfinále play off I. hokejovej ligy

17.03.2008 Celý región

Bardejov 17. marca (TASR) - V šiestom zápase štvrťfinále play off I. hokejovej ligy HK LK Prešov - Ružinov 99 Bratislava vyhrali hostia 2:3 po samostatných nájazdoch a vyrovnali sériu na 3:3. Rozhodujúci siedmy zápas je na ...
HK Lietajúce kone Prešov - Ružinov 99 Bratislava 2:3 po predĺžení a samostatných nájazdoch (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0, 0:1)
Góly: 7. P. Hurtaj, 51. Žemba - 33. Pištek, 36. Jastrabík, rozhodujúci nájazd premenil Kadraba
Rozhdocovia: Kubuš - Gajan, M. Grečko
vylúčení: 4:5, navyše: Suja (Prešov) 10 min za nešportové správanie
410 divákov.
na zápasy: 3:3
Prešov: Ďatelinka - Bogdaň, Sučko, Školiak, Čintala, Petran, Žemba, Gurčík, Hajas - Vávra, Chovan, Gönczi, Zúbek, Hurtaj, Mach, Suja, Cmorej, Drevenák, Tomáš Sax, Lukáš Sax, Marcinko
Ružinov : Neumann - Bohunický, Ščepko, Vizváry, Dujčík, Jastrabík, Levarsky - Strapák, Ulehla, Ďuriš, Andrýsek, Bystričan, Huntata, Pištek, Fabok, Beneš, Prokop, Kadraba

Prešov nevyužil svoju šancu na rozhodujúci štvrtý "bod" v sérii. Ujal sa síce vedenia gólom Hurtaja, no v druhej časti dokázali Bratislavčania otočiť vývoj v priebehu troch minút. V polovici tretej tretiny pri signalizovanom vylúčení Šarišania vyrovnali a skóre sa nemenilo až do 60. minúty. Rozhodnutie neprinieslo ani predĺženie, a tak prišli na rad samostatné nájazdy. V nich Šarišanov nepodržal brankár Ďatelinka a aj "vďaka" nemu sa z víťazstva radovali hráči Ružinova.

HK Trnava - HC Dukla Senica 2:3 (0:0, 2:1, 0:1, 0:0) - stav série 3:3
Góly: 21. Baran (Štamberský, Kutálek) v oslab. , 39. Scheibenreif (Feranec) - 21. Rehuš (Vaškovič, Gavač), 56. Rehuš (Vaškovič)
Vylúčenia: 6:7 na 2 min.
Oslabenia: 1:0
Rozhodovali: Konc - Novák, Vido